Anasayfa / Gıdavizyon TV / SEKTÖRDE ÖNEMLİ İŞBİRLİĞİ

SEKTÖRDE ÖNEMLİ İŞBİRLİĞİ

Unlu mamuller sektörüne hamur işleme ve pişirme üniteleri üreten Aksaray merkezli Kabay Isı sektörde önemli bir işbirliğine imza attı. Kabay ailesi tarafından kurulan firma, Konya merkezli fırın makineleri üreticisi Porlanmaz Makine’nin bayiliğini aldı.

Her iki firmanın anlaşmasının ardından, Aksaray-Adana Karayolu üzerinde bir showroom açıldı. Mustafa Kabay ve oğlu Emre Kabay tarafından hizmete açılan showroomda, elektrikli fırınlardan hamur mikserlerine, tavadan hamur işleme makinalarına kadar, Porlanmaz makine tarafından üretilen pek çok ürün sergileniyor.

Kabay ısı bunun yanısıra, ikinci el makinelerin bakım, revizyon ve tamir işlerine de devam edecek. Başta Aksaray ve Konya olmak üzere, bölgedeki il ve ilçelerde faaliyet gösteren fırıncılar, showrooma gelerek ihtiyaç duydukları makine ve ekipmanları yakından inceleme şansı bulacak.

Gıdavizyon TV’ye showroom hakkında bilgiler veren Kabay Isı’nın sahibi Mustafa Kabay, Porlanmaz Makine ile çok önemi bir işbirliğine gittiklerini belirterek, bütün fırıncıları showrooma beklediklerini söyledi.

Kontrol

SEKTÖRÜN KALBİ ANKARA’DA ATACAK

Bu yıl Ankara’da 4.’sü yapılacak olan ve isim değiştirerek IBAKTECH adını alan Ankara Ekmek, Pasta …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir