Anasayfa / Gıdavizyon TV / O KOMİSYONA GİRMEYİ BAŞARDILAR

O KOMİSYONA GİRMEYİ BAŞARDILAR

Tüm Fırıncılar Federasyonu, bugün Tarım ve Orman Bakanlığı’nda çok önemli bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantı hakkında Gıdavizyon’a bilgiler veren Tüm Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı Selahattin Büyük, bir gelişmeyi de Gıdavizyon Genel Yayın Yönetmeni Sezgin Akkoyun ile paylaştı.

Büyük, fırıncılık sektörüyle ilgili önemli kararların alındığı Tarım ve Orman Bakanlığı Tahıl ve Unlu Mamulleri ihtisas Alt Komisyonu’nda bundan böyle Tüm Fırıncılar Federasyonu’ndan da üyeler olacağını açıkladı.
İşte Selahattin Büyük’ün gelişmelerle ilgili o açıklamaları…

O KOMİSYONA GİRMEYİ BAŞARDILARTüm Fırıncılar Federasyonu, bugün Tarım ve Orman Bakanlığı'nda çok önemli bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantı hakkında Gıdavizyon'a bilgiler veren Tüm Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı Selahattin Büyük, bir gelişmeyi de Gıdavizyon Genel Yayın Yönetmeni Sezgin Akkoyun ile paylaştı. Büyük, fırıncılık sektörüyle ilgili önemli kararların alındığı Tarım ve Orman Bakanlığı Tahıl ve Unlu Mamulleri ihtisas Alt Komisyonu'nda bundan böyle Tüm Fırıncılar Federasyonu'ndan da üyeler olacağını açıkladı.İşte Selahattin Büyük'ün gelişmelerle ilgili o açıklamaları…

Fırıncılık Camiası paylaştı: 8 Ocak 2019 Salı

Kontrol

SEKTÖRÜN KALBİ ANKARA’DA ATACAK

Bu yıl Ankara’da 4.’sü yapılacak olan ve isim değiştirerek IBAKTECH adını alan Ankara Ekmek, Pasta …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir