Anasayfa / Gıdavizyon TV / İSTANBUL FIRINCILAR ODASI’NDAN ENGELLİLERE DESTEK

İSTANBUL FIRINCILAR ODASI’NDAN ENGELLİLERE DESTEK

3 Aralık Dünya Engelliler Günü, düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı bugün. O etkinliklerden biri de İstanbul Kağıthane’de gerçekleşti. Engelsiz Yaşam Vakfı ve bir sigorta firmasının işbirliğiyle düzenlenen “Engelsiz Sigorta” projesine destek amacıyla düzenlenen organizasyona, eski futbolcular ve sanat camiasından isimler katıldı.

Kağıthane’deki VIP halı saha tesislerinde düzenlenen etkinliklere İstanbul Fırıncılar Odası da sponsor oldu.
Etkinliğin başında, projeye destek veren kişi, kurum ve kuruluşlara plaket verildi. İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Erdoğan Çetin de plaket alanlar arasındaydı.

Maçtan önce Gıdavizyon’a açıklamalarda bulunan Oda Başkanı Çetin, sosyal sorumluluk bilinciyle bu etkinliğe sponsor olduklarını ifade ederek, Oda olarak toplum yararına olan bütün projelere destek verdiklerini söyledi.
Etkinlikler kapsamında, aralarında Tuncay Şanlı, Semih Şentürk, Emre Aşık gibi eski futbolcular, İsmail Baki, Kemal Uçar, Ruhi Sarı, Ceyhun Fersoy gibi sanatçılar ve ampute milli takımımızın oyuncularından oluşan iki takım, Erman Toroğlu’nun yönettiği gösteri maçında karşı karşıya geldi.

Maç renkli görüntülere sahne oldu. Şarkıcı Tuğba Yurt da bir konser verdi. Geliri Engelsiz Sigorta projesine aktarılan etkinlikeri İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Erdoğan Çetin de izledi.

İSTANBUL FIRINCILAR ODASI'NDAN ENGELLİLERE DESTEK3 Aralık Dünya Engelliler Günü, düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı bugün.O etkinliklerden biri de İstanbul Kağıthane'de gerçekleşti.Engelsiz Yaşam Vakfı ve bir sigorta firmasının işbirliğiyle düzenlenen "Engelsiz Sigorta" projesine destek amacıyla düzenlenen organizasyona, eski futbolcular ve sanat camiasından isimler katıldı.Kağıthane'deki VIP halı saha tesislerinde düzenlenen etkinliklere İstanbul Fırıncılar Odası da sponsor oldu.Etkinliğin başında, projeye destek veren kişi, kurum ve kuruluşlara plaket verildi. İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Erdoğan Çetin de plaket alanlar arasındaydı.Maçtan önce Gıdavizyon'a açıklamalarda bulunan Oda Başkanı Çetin, sosyal sorumluluk bilinciyle bu etkinliğe sponsor olduklarını ifade ederek, Oda olarak toplum yararına olan bütün projelere destek verdiklerini söyledi.Etkinlikler kapsamında, aralarında Tuncay Şanlı, Semih Şentürk, Emre Aşık gibi eski futbolcular, İsmail Baki, Kemal Uçar, Ruhi Sarı, Ceyhun Fersoy gibi sanatçılar ve ampute milli takımımızın oyuncularından oluşan iki takım, Erman Toroğlu'nun yönettiği gösteri maçında karşı karşıya geldi.Şarkıcı Tuğba Yurt da bir konser verdi.Geliri Engelsiz Sigorta projesine aktarılan etkinlikeri İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Erdoğan Çetin de izledi.

Fırıncılık Camiası paylaştı: 3 Aralık 2018 Pazartesi

Kontrol

FUARDAKİ STANTLARA BÜYÜK İLGİ

Fuar İzmir Fuar Merkezi’nde düzenlenen IBATECH 2018 Fuarı’nda ilk gün sona erdi. Fuarın ilk günü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir