Anasayfa / Gıdavizyon TV / HOSTECH FUARI SEKTÖRÜ İSTANBUL’DA BULUŞTURDU

HOSTECH FUARI SEKTÖRÜ İSTANBUL’DA BULUŞTURDU

Alanında dünyanın en büyük iki fuarından biri olan “Hostech by TUSİD – 23. Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı”, CNR Expo Yeşilköy’de devam ediyor.

Fuarda, hazırlık ekipmanlarından pişiricilere, servis ve soğutma ekipmanlarından, bulaşıkhaneye kadar sektörün tüm ürün ve hizmetleri yer alıyor. Fuarda geniş bir yelpazede ürünler sergileniyor. Hoestech Fuarı’nı gezenler,  perdeden halıya, televizyondan klimaya, çaydanlıktan fincana, dekor ürünlerinden duvar kâğıdına, peyzaj ve bahçe mobilyalarından, SPA malzemeleri ve havuz ekipmanlarına kadar pek çok ürünü aynı yerde bulabiliyor. Stantlarda sergilenen son teknoloji makineler, ziyaretçilerden büyük ilgi görüyor.

Fuarda Özköseoğlu, Altuntop, Cancan, Ayfa, Öztiryakiler, Sofuoğlu Tava gibi, fırıncılık ve unlu mamuller sektörüne makine ve ekipman sunan firmalar da katılıyor.

Fuara ziyaretçi ilgisi büyük. Hostech 2018’i , 80 ülkeden 5 bini yabancı konuk olmak üzere ortalama 30 bin kişinin ziyaret etmesi öngörülüyor.

HOSTECH FUARI SEKTÖRÜ İSTANBUL'DA BULUŞTURDUAlanında dünyanın en büyük iki fuarından biri olan "Hostech by TUSİD – 23. Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı", CNR Expo Yeşilköy'de devam ediyor.Fuarda, hazırlık ekipmanlarından pişiricilere, servis ve soğutma ekipmanlarından, bulaşıkhaneye kadar sektörün tüm ürün ve hizmetleri yer alıyor.Fuarda geniş bir yelpazede ürünler sergileniyor. Hoestech Fuarı'nı gezenler, perdeden halıya, televizyondan klimaya, çaydanlıktan fincana, dekor ürünlerinden duvar kâğıdına, peyzaj ve bahçe mobilyalarından, SPA malzemeleri ve havuz ekipmanlarına kadar pek çok ürünü aynı yerde bulabiliyor.Stantlarda sergilenen son teknoloji makineler, ziyaretçilerden büyük ilgi görüyor.Fuarda Özköseoğlu, Altuntop, Cancan, Ayfa, Öztiryakiler, Sofuoğlu Tava gibi, fırıncılık ve unlu mamuller sektörüne makine ve ekipman sunan firmalar da katılıyor.Fuara ziyaretçi ilgisi büyük. Hostech 2018'i , 80 ülkeden 5 bini yabancı konuk olmak üzere ortalama 30 bin kişinin ziyaret etmesi öngörülüyor.

Fırıncılık Camiası paylaştı: 26 Ekim 2018 Cuma

Kontrol

AGRO-PACK ERBİL KAPILARINI AÇIYOR

Avrupa ve Ortadoğu’nun en önemli gıda, ambalaj ve tarım fuarlarından biri olan Agro Pack 2018 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir