Anasayfa / Fuarlar / GÖRÜNTÜLÜ HABER: GIDADA EN SON TEKNOLOJİ BU FUARDA

GÖRÜNTÜLÜ HABER: GIDADA EN SON TEKNOLOJİ BU FUARDA

13.FOTEG İSTANBUL Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası ihtisas Fuarı, İstanbul (CNR) Fuar Merkezi’nin 1. ve 3. salonlarında başladı. HKF Fuarcılık organizasyonuyla düzenlenen fuar, Pazar günü (bugün) sona eriyor.

İki yılda bir düzenlenen sektörün en saygın ve iş potansiyeli en yüksek fuarı FOTEG ISTANBUL 2017 ,bu yılda gıda işleme teknolojileri, gıda ambalajlama, gıda katkı maddeleri , unlu mamul teknolojileri ve gıda güvenliği ve hijyeni sektörüne ait en yeni ürün ve teknolojilerini görücüye çıkardı.

Fuar, yerli ve yabancı 400’den fazla markayı ve gıda sektörünün en etkin alıcılarını, 2 holden oluşan 12 bin metrekare alanda biraraya getirdi.Sektörün en verimli, en kapsamlı ve iş hacmi en yüksek gıda teknolojileri grup fuarı olan FOTEG İSTANBUL, gıda işleme ve ambalaj teknolojilerine yönelik, Türkiye’nin gerçek uluslararası ihtisas fuarı olarak bu yıl da büyük ilgi topluyor.

Yurt içi ve yurt dışından gelen binlerce gıda üreticisi tarafından ziyaret edilen fuarda, sergilenen birbirinden ilginç makine ve ekipmanlara ziyaretçiler büyük ilgi gösteriyor.

Başlıksız 1

 

Kontrol

AGRO-PACK ERBİL KAPILARINI AÇIYOR

Avrupa ve Ortadoğu’nun en önemli gıda, ambalaj ve tarım fuarlarından biri olan Agro Pack 2018 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir