Kısa adı EF-DER olan İstanbul Eflanililer Derneği Olağanüstü Genel Kurulu, geniş bir katılımla İstanbul Gaziosmanpaşa’da yapıldı.

Bünyesinden çıkan fırıncılar nedeniyle Fırıncı kenti olarak bilinen Karabük’e bağlı Eflani ilçesinin İstanbul’da yaşayan temsilcileri, Gaziosmanpaşa Belediyesi Kültür Merkezi’ndeki Olağanüstü Genel Kurul’da buluştu.
Sözkonusu fırıncıların memleketi olunca, genel kurula da çok sayıda fırıncı katıldı.

Sadece fırıncılar değil, onların temsilcileri de EF-DER’i bu önemli toplantıda yalnız bırakmadı. İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Erdoğan Çetin, Ekmek Sanayi İşverenleri Sendikası Başkanı Çetin Keçeli ve yönetimi, eski İstanbul Fırıncılar Odası başkanlarından Mustafa Özaydın ve Ekmek Üreticileri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Fahri Özer de genel kurulun yapıldığı salonda yerlerini aldı.

Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul da Eflani’den İstanbul’a gelerek hemşehrilerinin yanında oldu.
Divanın seçilmesiyle başlayan olağanüstü genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam etti.
Daha sonra selamlama konuşmaları yapıldı.Ekmek Sanayi İşverenleri Sendikası Başkanı Çetin Keçeli de bir konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından devam eden Olağanüstü Genel Kurul’da yapılan seçimde Abdullah Adatepe EF-DER’in yeni başkanı oldu.

FIRINCILARI BULUŞTURAN GENEL KURULKısa adı EF-DER olan İstanbul Eflanililer Derneği Olağanüstü Genel Kurulu, geniş bir katılımla İstanbul Gaziosmanpa'da yapıldı.Bünyesinden çıkan fırıncılar nedeniyle Fırıncı kenti olarak bilinen Karabük'e bağlı Eflani ilçesinin İstanbul'da yaşayan temsilcileri, Gaziosmanpaşa Belediyesi Kültür Merkezi'ndeki Olağanüstü Genel Kurul'da buluştu.Sözkonusu fırıncıların memleketi olunca, genel kurula da çok sayıda fırıncı katıldı. Sadece fırıncılar değil, onların temsilcileri de EF-DER'i bu önemli toplantıda yalnız bırakmadı. İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Erdoğan Çetin, Ekmek Sanayi İşverenleri Sendikası Başkanı Çetin Keçeli ve yönetimi, eski İstanbul Fırıncılar Odası başkanlarından Mustafa Özaydın ve Ekmek Üreticileri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Fahri Özer de genel kurulun yapıldığı salonda yerlerini aldı.Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul da Eflani'den İstanbul'a gelerek hemşehrilerinin yanında oldu.Divanın seçilmesiyle başlayan olağanüstü genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam etti.Daha sonra selamlama konuşmaları yapıldı.Ekmek Sanayi İşverenleri Sendikası Başkanı Çetin Keçeli de bir konuşma yaptı.Konuşmaların ardından devam eden Olağanüstü Genel Kurul'da yapılan seçimde Abdullah Adatepe EF-DER'in yeni başkanı oldu.

Fırıncılık Camiası paylaştı: 28 Ekim 2018 Pazar