Anasayfa / Gıdavizyon TV / FIRINCILAR SESLERİNİ YETKİLİLERE DUYURDU

FIRINCILAR SESLERİNİ YETKİLİLERE DUYURDU

Geçtiğimiz günlerde kuruluşunu ilan eden Tüm Fırıncılar Federasyonu. bugün bir Birlik Beraberlik ve İstişare Toplantısı düzenledi.
Esenyurt’taki Nene Hatun Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıya ilgi büyüktü. Toplantıya Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, belediye yöneticileri, STK temsilcileri katıldı. İstanbul’un çeşitli yerlerinden gelen çok sayıda fırıncı da salondaki yerlerini aldı.

Fırıncıların yaşadığı sorunları masaya yatırmak ve bunları üst makamlara aktarmak amacıyla düzenlenen toplantı, protokoldeki konukların selamlama konuşmalarıyla başladı. Ardından federasyon yönetimi söz aldı. Yönetimden ilk konuşmayı yapan Federasyon Genel Başkan Yardımcısı Mikail Özçelik, fırıncıların zor günler geçirdiğini anlattı.
Ardından kürsüye gelen Tüm Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı Selahattin Büyük, fırıncıların büyük bir özveriyle çalıştıklarını ancak kamuoyunda değerlerinin bilinmediğini belirterek, Belediye Başkanı Alatepe’den sorunlarına çare bulunmasını istedi.

Son olarak kürsüye Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe çıktı. Alatepe, sektörün sorunlarını bildiğini anlattı.
Alatepe konuşmasının sonunda da başta fırın ruhsatları ve ilçe dışından gelen ekmekler olmak üzere, önemli konularda çözüm için çalışacaklarına dair söz verdi.

Toplantı toplu fotoğraf çekilmesiyle son buldu.

FIRINCILAR SESLERİNİ YETKİLİLERE DUYURDUGeçtiğimiz günlerde kuruluşunu ilan eden Tüm Fırıncılar Federasyonu. bugün bir Birlik Beraberlik ve İstişare Toplantısı düzenledi.Esenyurt'taki Nene Hatun Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıya ilgi büyüktü.Toplantıya Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, belediye yöneticileri, STK temsilcileri katıldı.İstanbul'un çeşitli yerlerinden gelen çok sayıda fırıncı da salondaki yerlerini aldı. Fırıncıların yaşadığı sorunları masaya yatırmak ve bunları üst makamlara aktarmak amacıyla düzenlenen toplantı, protokoldeki konukların selamlama konuşmalarıyla başladı.Ardından federasyon yönetimi söz aldı. Yönetimden ilk konuşmayı yapan Federasyon Genel Başkan Yardımcısı Mikail Özçelik, fırıncıların zor günler geçirdiğini anlattı.Ardından kürsüye gelen Tüm Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı Selahattin Büyük, fırıncıların büyük bir özveriyle çalıştıklarını ancak kamuoyunda değerlerinin bilinmediğini belirterek, Belediye Başkanı Alatepe'den sorunlarına çare bulunmasını istedi.Son olarak kürsüye Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe çıktı. Alatepe, sektörün sorunlarını bildiğini anlattı. Alatepe konuşmasının sonunda da başta fırın ruhsatları ve ilçe dışından gelen ekmekler olmak üzere, önemli konularda çözüm için çalışacaklarına dair söz verdi.Toplantı toplu fotoğraf çekilmesiyle son buldu.

Fırıncılık Camiası paylaştı: 29 Kasım 2018 Perşembe

Kontrol

FUARDAKİ STANTLARA BÜYÜK İLGİ

Fuar İzmir Fuar Merkezi’nde düzenlenen IBATECH 2018 Fuarı’nda ilk gün sona erdi. Fuarın ilk günü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir