Anasayfa / Gıdavizyon TV / BARTECH ZİYARETÇİ PROFİLİNDEN MEMNUN

BARTECH ZİYARETÇİ PROFİLİNDEN MEMNUN

IBA 2018 sona erdi. Fuarda 1100 katılımcı firma arasında bulunan 59 Türk firması başarılı bir fuar süreci geçirdi. Bunlardan biri de sektörün köklü firmalarından, Bursa merkezli Bartech’ti.

Fuar boyunca ziyaretçilerin ilgi odağı olan Bartech firmasının CEO’su Derya Barutçuoğlu, IBA 2018’in önemli bir fuar olduğunu ifade ederek; ” Fuarın gerçekten enternasyonel ve sektör de ilgili müşterilerin, direkt ziyaret ettiği bir fuar olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

Güzel bir fuar süreci geçirdiklerini belirten Barutçuoğlu; ” Bir kere çok yoğun bir fuar geçiriyoruz. Firma olarak 1986 dan beri iba katılımcısıyız, bir sonraki fuarda da olacağız” dedi.

BARTECH ZİYARETÇİ PROFİLİNDEN MEMNUNIBA 2018 yarın sona eriyor. Fuarda 1100 katılımcı firma arasında bulunan 59 Türk firması başarılı bir fuar süreci geçirdi.Bunlardan biri de sektörün köklü firmalarından, Bursa merkezli Bartech'ti.Fuar boyunca ziyaretçilerin ilgi odağı olan Bartech firmasının CEO'su Derya Barutçuoğlu, IBA 2018'in önemli bir fuar olduğunu ifade ederek; " Fuarın gerçekten enternasyonel ve sektör de ilgili müşterilerin, direkt ziyaret ettiği bir fuar olduğunu düşünüyorum" diye konuştu.Güzel bir fuar süreci geçirdiklerini belirten Barutçuoğlu; " Bir kere çok yoğun bir fuar geçiriyoruz. Firma olarak 1986 dan beri iba katılımcısıyız, bir sonraki fuarda da olacağız" dedi.

Fırıncılık Camiası paylaştı: 19 Eylül 2018 Çarşamba

Kontrol

AGRO-PACK ERBİL KAPILARINI AÇIYOR

Avrupa ve Ortadoğu’nun en önemli gıda, ambalaj ve tarım fuarlarından biri olan Agro Pack 2018 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir