Anasayfa / Gıdavizyon TV / AGRO-PACK’İN BAŞARISINDA PAYI BÜYÜK

AGRO-PACK’İN BAŞARISINDA PAYI BÜYÜK

Kuzey Irak’ın Erbil kentinde düzenlenen Agro-pack 2018 Fuarı’nda sona yaklaşırken, fuarın yapıldığı alan adeta dolup taşıyor.
Ülkenin dört bir yanından, Türkiye’den ve çevre ülkelerden gelen binlerce ziyaretçi Agro-Pack’te sergilenen ürünlere büyük ilgi gösteriyor. Hal böyle olunca, katılımcı firmaların da yüzü gülüyor.

Peki fuarın bu başarısının altında yatan sır ne? Bunu da gecesini gündüzüne katarak Agro-Pack için çalışan, Net Organizasyon Agro-Pack Fuar sorumlusu Neriman Tulay’a soruyoruz.

AGRO-PACK'İN BAŞARISINDA PAYI BÜYÜKKuzey Irak'ın Erbil kentinde düzenlenen Agro-pack 2018 Fuarı'nda sona yaklaşırken, fuarın yapıldığı alan adeta dolup taşıyor.Ülkenin dört bir yanından, Türkiye'den ve çevre ülkelerden gelen binlerce ziyaretçi Agro-Pack'te sergilenen ürünlere büyük ilgi gösteriyor. Hal böyle olunca, katılımcı firmaların da yüzü gülüyor.Peki fuarın bu başarısının altında yatan sır ne? Bunu da gecesini gündüzüne katarak Agro-Pack için çalışan, Net Organizasyon Agro-Pack Fuar sorumlusu Neriman Tulay'a soruyoruz.

Fırıncılık Camiası paylaştı: 25 Kasım 2018 Pazar

Kontrol

FUARDAKİ STANTLARA BÜYÜK İLGİ

Fuar İzmir Fuar Merkezi’nde düzenlenen IBATECH 2018 Fuarı’nda ilk gün sona erdi. Fuarın ilk günü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir