Anasayfa / Gıdavizyon TV / AGRO-PACK BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

AGRO-PACK BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Kuzey Irak’ın Erbil kentinde düzenlenen Agro-pack 2018 Fuarı sona erdi. Irak ve Türkiye’den 80′ den fazla firmanın katıldığı fuarda, ambalaj malzemelerinden paketleme makinelerine, tarımsal ürünlerden gıda maddelerine binlerce çeşit ürün sergilendi.
Agro-Pack fuarı ziyaretçilerden de büyük ilgi gördü. Sadece Erbil’den değil, Irak’ın kuzeyindeki Zaho’dan güneyindeki Basra’ya kadar pek çok kentten ziyaretçisi vardı fuarın. Fuarı ülkemizin çeşitli yerlerinden gelen iş adamları da ziyaret etti.
Katılımcı firmalar fuardan memnun kaldıklarını belirtip, gelecek fuarda da mutlaka yerlerini almaya çalışacaklarını dile getirdi.

AGRO-PACK BÜYÜK İLGİ GÖRDÜKuzey Irak'ın Erbil kentinde düzenlenen Agro-pack 2018 Fuarı sona erdi.Irak ve Türkiye'den 80' den fazla firmanın katıldığı fuarda, ambalaj malzemelerinden paketleme makinelerine, tarımsal ürünlerden gıda maddelerine binlerce çeşit ürün sergilendi.Agro-Pack fuarı ziyaretçilerden de büyük ilgi gördü.Sadece Erbil'den değil, Irak'ın kuzeyindeki Zaho'dan güneyindeki Basra'ya kadar pek çok kentten ziyaretçisi vardı fuarın. Fuarı ülkemizin çeşitli yerlerinden gelen iş adamları da ziyaret etti.Katılımcı firmalar fuardan memnun kaldıklarını dile getirdi.

Fırıncılık Camiası paylaştı: 25 Kasım 2018 Pazar

Kontrol

FUARDAKİ STANTLARA BÜYÜK İLGİ

Fuar İzmir Fuar Merkezi’nde düzenlenen IBATECH 2018 Fuarı’nda ilk gün sona erdi. Fuarın ilk günü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir