Anasayfa / Gıdavizyon TV / AGRO-PACK BİNLERİ AĞIRLIYOR

AGRO-PACK BİNLERİ AĞIRLIYOR

Alanında Avrupa ve Ortadoğu’nun en önemli fuarlarından biri olan, Uluslararası Gıda, Ambalaj ve Tarım Fuarı Agro-Pack 2018 kapılarını açtı.

Net Organizasyon tarafından, Irak’ın Erbil kentindeki Erbil Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenen Agro-Pack’in açılışı nedeniyle bir tören düzenlendi bugün. Açılış törenine Erbil Valisi Nawzad Hadi, Iraklı Milletvekilleri, Erbil Ticaret Odası Başkanı Dara Celil Hayat, Süleymaniye Ticaret Odası Başkanı Şeyh Mustafa Abdurrahman,Türkiye’nin Erbil Başkonsolsu Hakan Karaçay, bürokratlar, işadamları ve katılımcı firmaların temsilcileri katıldı.

Kurdele kesiminin ardından protokol fuardaki stantları gezdi. İlerleyen saatlerde de fuarı önemli konuklar ziyaret etti. Bunlardan biri de Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi Hükümet Sözcüsü Safin Dizayi’ydi.  Dizayi stantları tek tek ziyaret ederek bilgi aldı.

Fuara ziyaretçilerin ilgisi de büyüktü. Daha ilk gün olmasına rağmen binlece kişi fuar alanına adeta akın etti.
Gösterilen ilgiden dolayı fuar alanı adeta doldu taştı.

 

AGRO-PACK BİNLERİ AĞIRLIYORAlanında Avrupa ve Ortadoğu'nun en önemli fuarlarından biri olan, Uluslararası Gıda, Ambalaj ve Tarım Fuarı Agro-Pack 2018 kapılarını açtı.Net Organizasyon tarafından, Irak'ın Erbil kentindeki Erbil Uluslararası Fuar Alanı'nda düzenlenen Agro-Pack'in açılışı nedeniyle bir tören düzenlendi bugün.Açılış törenine Erbil Valisi Nawzad Hadi, Iraklı Milletvekilleri, Erbil Ticaret Odası Başkanı Dara Celil Hayat, Süleymaniye Ticaret Odası Başkanı Şeyh Mustafa Abdurrahman, Türkiye'nin Erbil Başkonsolsu Hakan Karaçay, bürokratlar, işadamları ve katılımcı firmaların temsilcileri katıldı.Kurdele kesiminin ardından protokol fuardaki stantları gezdi. İlerleyen saatlerde de fuarı önemli konuklar ziyaret etti. Bunlardan biri de Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi Hükümet Sözcüsü Safin Dizayi'ydi. Dizayi stantları tek tek ziyaret ederek bilgi aldı.Fuara ziyaretçilerin ilgisi de büyüktü. Daha ilk gün olmasına rağmen binlece kişi fuar alanına adeta akın etti.Gösterilen ilgiden dolayı fuar alanı adeta doldu taştı.Fuarın Türkiye'den de ziyaretçileri vardı. Türk ziyaretçiler, Agro-Pack'i çok faydalı bulduklarını ve beğendiklerini söyledi.Katılımcı firmalar da fuardan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Agro-Pack Fuarı 24 Kasım'a kadar açık kalacak.

Fırıncılık Camiası paylaştı: 21 Kasım 2018 Çarşamba

Kontrol

FUARDAKİ STANTLARA BÜYÜK İLGİ

Fuar İzmir Fuar Merkezi’nde düzenlenen IBATECH 2018 Fuarı’nda ilk gün sona erdi. Fuarın ilk günü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir