GIDAVİZYON IBAKTECH ANKARA’YA HAZIRLANIYOR

GIDAVİZYON IBAKTECH ANKARA’YA HAZIRLANIYOR


Kısa adı IBAKTECH Ankara olan, Ankara Ekmek, Pasta Makineleri, dondurma, Çikolata ve Tekonoloji Fuarı’na artık sayılı günler kaldı.
 

Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından, bu yıl üçüncüsü yapılacak olan fuar, 7-10 Mart 2019 tarihleri arasında, yine Ankara Congressium Fuar Alanı’nda gerçekleşecek. Sektörü başkentte buluşturacak olan fuar, sadece Ankara’dan değil, çevresindeki illerden de binlerce yatırımcıyı ağırlıyacak.

Fuara derginiz Gıdavizyon ve kardeş kuruluşu Gıdavizyon TV de özel olarak hazırlanıyor.

 

Son yıllardaki bütün IBATECH fuarlarında olduğu gibi, bu fuarı da hem görüntülü hem de fotoğraflı olarak katılamayanların ayağına getirmeyi hedefleyen Gıdavizyon ekipleri, hummalı bir çalışma içinde.

 

Ekiplerimiz, gelişmeleri anında izleyicilerine ulaştırmak için standını yine yayın stüdyosuna dönüştürecek. Gıdavizyon TV, bu stüdyoda hem sektörün önde gelen isimleri hem de ülkemizin dört bir yanından gelecek olan ziyaretçilerden görüşler alacak.

 

Son 2 IBATECH Fuarı’nda olduğu gibi bu fuarda da drone ve ronin gibi TV yayıncılığının son imkanlarından da yararlanacak olan ekiplerimiz, çarpıcı görüntülerle fuarı ekranlarınıza taşıyacak.

 

Bunun dışında sosyal medyayı da etkili biçimde kullanacak olan Gıdavizyon ekibi, yapacağı canlı yayınlarla sizleri gelişmelerden anında haberdar edecek.