FIRINCILIK SEKTÖRÜ BU KEZ MOSKOVA'DA BULUŞTU

FIRINCILIK SEKTÖRÜ BU KEZ MOSKOVA'DA BULUŞTU


Moskova'daki  IEC "Expocentre" Fuar Alanı'nda, 12-15 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen fuarı Messefrankfurt Fuarcılık organize ediyor. Fuarda  unlu mamuller ve unlu mamul makineleri, kahve, şekerleme ürünleri, pastacılık ekipmanları, şekerleme makineleri, ambalaj malzemeleri, hamur işleri, hammaddeler, mağaza donanımları gibi ürün grupları sergilenecek.

Fuara 25 ülkeden 250'ye yakın firma katılırken, Türkiye'nin önde gelen fırın makineleri üreticisi Fimak da, açtığı stantla fuar alanındaki yerini aldı. Rusya'daki partneri NHL ile Modern Bakery Moskava Fuar'na katılan Fimak Makine, ülkemizi yine en iyi şekilde temsil ediyor.

Fuarda Fimak adına bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özpınar ,Genel Müdür Ramazan Güven ve Dış Ticaret Müdür Yardımcısı.Hikmet Güven ile Ekmek Ustası Engin Aykaç, ziyaretçileri stantta ağırlayıp onlara hem ürünlerini anlatıyor hem de Türk fırın makineleri sektörü hakkında bilgi veriyor.

Geçen yıl 16 bin kişinin ziyaret ettiği, bu yıl da 20 bin kişinin gezmesinin beklendiği fuar birbirinden renkli ve görkemli etkinliklere de sahne oluyor.  Modern Bakery Moskow Fuarı yarın sona erecek.
 


Fotoğraf Galerisi